ŠKOLA ŠERMU BRNO

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

REFERENCE


Kvalita školy se vždy pozná podle toho jaké má žáky. Proto uvádíme ty, kteří prošli naší školou a sami mají pocit, že se u nás něco naučili.


Trabantengarde
Žehart
Adorea
SHŠ Tizon


Libertas
Federfechtýři (šermířská sekce)
MCE


Berounští měšťané
Novica
Žoldnieri
Vargar
Armagedon
a spousta dalších


Úspěchy na turnajích

Martin Volf   2008   Zvolen dvojice
                     
2009 Turnaj brno DRC jednotlivci  
                     
2009   Turnaj Brno DRC dvojice       
                     
2010   Zvolen                                          
                    
2010   Bbratislava                                  
                    2010   Bratislava
duel na jeden zásah    
                   2011    Bratis
lava duel na jeden zásah    
                   
2011    Brno DRC dvojice       
               

Leoš Malec  2008    Zvolen  dvojice  
                   2009   Turnaj Brno DRC jednotlivci
                   2009   Turnaj Brno DRC dvojice
                   2010    Turnaj Brno DRC jednotlivci
                   2011    Bratislava jednotlivci
                   2011    Turnaj Brno DRC jednotlivci
                   2011     Turnaj Brno DRC dvojice
                   2012     Bratislava
                   2013     Bratislava

Jaroslav Nohava

Ondřej Klíma

     Martin Vlček Belcredi      2008 Turnaj Brno DRC
                             2009 Turnaj Brno DRC
                             2010 Turnaj Brno DRC
                             2010 Turnaj Brno DRC
dvojice
                             2011 Zvolen
                             2012 Zvolen těžký kord
                             2013 Bratislava

     Anna Drobílková 2009  Turnaj Brno DRC dvojice
                            2011   Turnaj Brno DRC těžký kord
                            2011   Turnaj Brno DRC dvojice
                            2012   Turnaj Brno DRC sportovní čepel
                                       (jediná žena v mužském turnaji)
                            2012    Turnaj Brno DRC těžký kord
                                        (jediná žena v mužském turnaji)
                            2013    Bratislava ženy


Mirek Buršík 2010   Zvolen
                      2010   Turnaj Brno DRC

Jakub Svoboda 2011 Turnaj Brno DRC

Petr Svoboda    2009 Turnaj Brno DRC dvojice



                                                                                                                                                                                                                                                                                                   





















2. místo
1. místo
2.místo
2.místo
2.místo
1. místo
2. místo
2.místo

2. místo
2. místo
2. místo
2. místo
3. místo
2. místo
3. místo
1. místo
3. místo





3. místo
3. místo
1. místo
2. místo
2. místo
2. místo
1 místo


3. míso
2. místo
2. místo

1. místo

2. místo
1. místo

1. místo
3. místo

3. místo

3. místo




Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky